...
UWAGA! SKLEP OBECNIE PODCZAS ZATOWAROWANIA. PRZED ZAKUPAMI PROSIMY O KONTAKT W CELU WERYFIKACJI STANÓW I CEN.
+48603779488
AJCLOUD app do kamer ip

AJcloud aplikacja do podglądu kamer IP

Ajcloud aplkacja do podglądu kamer wifi IP. Często dostaję takie pytania. Piszecie: Będę miał stały dostęp do kamery przez Internet? Podgląd przez aplikację jest płatny czy darmowy? Aplikacja pracuje stabilnie? Jak ją zainstalować?

Do prowadzenia stałej obserwacji małych mieszkań typu kawalerka czy micro apartament proponuję serię kamer IP do samodzielnego montażu wraz z bezpłatną aplikacją AJ Cloud. Dlaczego tak właśnie uważam? Za chwilę wszystko wyjaśnię. Ale najpierw kilka słów wstępu.

AJcloud dla kamer ip do samodzielnego montażu

W prostych słowach, kamery ip do samodzielnego montażu w naszym sklepie to urządzenia zasilane 230V, przesyłające obraz przez wewnętrzną sieć bezprzewodową WiFi na Twojego smartfona. Oczywistym jest, że wcześniej musisz pobrać aplikację AJ Cloud na przykład ze Sklepu Play. Oferujemy kilka modeli kamer ip z dedykowaną aplikacją AJ Cloud. Wcześniej opisywałem zasadę działania i parametry techniczne modeli 702JBU czy 638JBU. Dodatkowo rozszerzamy linię tych modeli o kamery obrotowe z 3Mpx obiektywami. Następnie w najbliższym czasie wprowadzimy również kamery zewnętrzne tubowe i obrotowe. Niewątpliwie taka oferta powiększy funkcjonalność kamer o małe firmy lub domki jednorodzinne. Co ważne zastosowana technologia cały czas się rozwija.

Dasada działania jest bardzo prosta. Po pierwsze, wybierasz miejsce instalacji kamery. Niektóre kamery po prostu stawiasz na półce czy stole. Inne, a szczególnie zewnętrzne, będą wymagały montażu na ścianie lub elewacji budynku. Druga czynność to podłączenie zasilania i kamera automatycznie loguje do Twojej sieci wifi. Tym samym do aplikacji w Twoim smartfonie. dalej “krok po kroku”, wykonując polecenia, rejestrujesz kamerę w aplikacji i możesz korzystać z podglądu.

Jakie korzyści dostanę z instalacji kamery wifi ip do samodzielnego montażu

Wartości dla Ciebie wynikające z zastosowania takiego rozwiązania to: całodobowy zdalny podgląd (dzień/noc), zdalne załączenie/wyłączenie czujnika ruchu, dwutorowa komunikacja głosowa, możliwość zmiany lokalizacji kamery, opcjonalnie obrót kamery 350 stopni wokół własnej osi i 90 stopni góra-dół.

Co to dla Ciebie znaczy?

Kamery posiadają promienniki podczerwieni, wobec tego “widzą” w dzień i w nocy. W dzień otrzymujesz obraz kolorowy, zaś w nocy czarno-biały. Dodatkowo, gdy nie masz czasu na ciągłą obserwację swojego mieszkania, możesz zdalnie obsługiwać funkcję czujnika PIR. Natychmiast otrzymasz powiadomienie o wejściu osoby w pole działania kamery. Ponadto, gdy podejmiesz decyzję o zmianie lokalizacji kamery zrobisz to w każdej chwili. To proste. Wyłączasz kamerę z zasilania, ustawiasz w innym miejscu, programujesz i gotowe. Zwróć uwagę również na fakt, że gdy w mieszkaniu zostawisz swojego pupila, możesz skorzystać z funkcji głosowej. Słysząc Twój głos na pewno będzie spokojniejszy. Następna wartość to opcjonalna możliwość zdalnego sterowania obrotem kamery.

A zatem sam widzisz, że możliwości wykorzystania kamer ip do samodzielnego montażu jest naprawdę wiele. Dodatkowo jeszcze jedno, oczywiście zapomniałbym jeszcze o ważnej sprawie. Do montażu tych kamer nie potrzebujesz specjalistów, techników czy agencji ochrony. Jeżeli potrafisz zalogować się smartfonem do sieci wifi – taką kamerę zainstalujesz w kilka minut. To dodatkowa korzyść niskie koszty montażu. Zobacz ile to kosztuje tutaj i tutaj

amera IP 702JBU
Kamera ip 702JBU, AJCLOUD
kamera IP obrotowa 637JBU
Kamera ip 637JBU, AJCLOUD
kamera ip obrotowa 638JBU
Kamera ip 638JBU3, AJCLOUD

Podoba Ci się artykuł? Zapisz się na subskrybcję

AJcloud aplikacja do podglądu kamer wifi IP. Dlaczego warto skorzystać z tej technologii.

AJcloud aplikacja do kamer ip panel login
Panel rejestracyjny aplikacji AJcloud

W celu wyjaśnienia, Ajcloud jest darmową aplikacją do podglądu specjalnie dedykowanych przewodowych i bezprzewodowych kamer IP. Aplikacja współpracuje bezprzewodowo z kamerami IP przez sieć wifi o częstotliwości 2,4GHz. Łatwo pobierzecie ją ze Sklepu Play na swojego smartfona. Po zalogowaniu się i wprowadzeniu “krok po kroku” danych otrzymamy możliwość podglądu z różnego rodzaju kamer IP. W zależności od posiadanej kamery IP, klikamy w menu obrazkowe i rejestrujemy. Następnie aplikacja łączy się z kamerą oraz pobiera obraz. Ważnym aspektem jest, że aplikacja działa w sposób intuicyjny. Poprowadzi Cię za rękę jak zarejestrować kamerę IP i osiągniesz sukces.

Aplikacja Ajcloud pracuje z ALEXA Amazon Web

Godnym uwagi jest fakt, że aplikacja AJcloud współpracuje z Alexa na serwerach Amazon Web. Dodatkowo, obecnie ponad 100 mln urządzeń jest podłączonych do Alexa. Ponadto są to instalacje inteligentnego budynku z elementami sztucznej inteligencji. Zobacz, że Alexa pozwala użytkownikowi głosowo łączyć się z inteligentnymi urządzeniami jak: głośniki, wtyczki, lampy, telewizory SmartTV itd. W związku z tym rozwój technologii Alexa gwarantuje stabilność oraz wysoką jakość szyfrowanego sygnału wizyjnego.

Dlatego w oferowanych kamerach do samodzielnego montażu możemy korzystać ze swoistych zajawek funkcji inteligentnego domu, choćby przez zdalne załączania/wyłączania czujnika PIR lub dwutorowej komunikacji głosowej.

Rejestracja obrazu w kamerach IP do samodzielnego montażu

Niewątpliwym atutem jest fakt, że każda kamera IP z przeznaczeniem do samodzielnego montażu w naszym sklepie jest wyposażona w slot do kart pamięci do 126Gb. To pozwala na rejestrowanie obrazu przez 30 dni.

Jesteś zainteresowany przechowywaniem obrazu z kamer w chmurze. Nie ma sprawy. W Ajcloud jest to już usługa płatna. Pisząc ten artykuł sprawdziłem, że cena takiej usługi wynosi 6USD miesięcznie.

AJcloud aplikacja do podglądu kamer IP – podsumowanie

Na zakończenie, jeżeli jesteś zainteresowany zabezpieczeniem swojego mieszkania, micro apartamentu czy willi, małej firmy to kamery IP do samodzielnego montażu sprawdzą się bez zarzutu. Ważnymi argumentami za są: niskie koszty, dużo funkcji, zdalny monitoring.

Zainteresował Cię ten artykuł i chciałbyś być pierwszym informowanym o kolejnych wpisach, nowościach i promocjach – subskrybuj

Masz pytania, napisz. Obserwuj nas social mediach: Facebook, Instagram, Google

Dodaj komentarz

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.