...
UWAGA! SKLEP OBECNIE PODCZAS ZATOWAROWANIA. PRZED ZAKUPAMI PROSIMY O KONTAKT W CELU WERYFIKACJI STANÓW I CEN.
+48603779488
pulsoksymetr napalcowy model 50D

Dlaczego pulsoksymetr napalcowy model 50D

Dlaczego pulsoksymetr napalcowy model 50D?

Pulsoksymetr napalcowy model 50D produkcji Shenzhen Henglaixin Technology to nowoczesne urządzenie elektroniczne do wykonywania samodzielnych badań stanu zdrowia w warunkach domowych. Wraz z dwoma bateriami AAA i zawieszką, niewielkimi rozmiarami oraz estetycznym wykonaniu jest poręczny w każdych okolicznościach. Ten pulsoksymer wśród znacznego grona naszych klientów dokładnie wskazuje poziom saturacji krwi, pulsu czy perfuzji obwodowej. Dzięki temu, prostemu urządzeniu, wielu z nich stale monitorując stan saturacji w odpowiednim momencie zgłosiło się do lekarza. Z ich relacji wiemy, że to ratowało im życie. Pulsoksymetr przeszedł liczne badania certyfikujące i jego działanie potwierdziło wysoką skuteczność w prowadzeniu badań.   

Dlaczego pulsoksymetr napalcowy model 50D - zalety

Pulsoksymetr napalcowy popularnie używany est przez młodzież i osoby dorosłe.  Wyświetlacz OLED posiada czterokolorowy ekran. Technologię OLED spotkamy w nowoczesnych telewizorach jak i smartfonach. Dzięki zastosowaniu tej technologii wyświetlacz ma między innymi wydłużoną żywotność, a emitowane światło jest łagodne dla oczu pacjenta. Prócz podanych wyżej podstawowych wskaźników badań takich jak saturacja krwi, perfuzja obwodowa czy puls, ekran posiada dodatkowe funkcje. Warto wspomnieć o wskaźniku poziomu baterii oraz fali PLETH. Pierwsza funkcja umożliwia przewidzieć termin wymiany baterii AAA, druga natomiast w sposób graficzny przedstawia zmiany objętości krwi tętniczej przy każdym uderzeniu serca. Dlatego też fala jest koloru czerwonego. Wynik badania otrzymamy w ciągu 8 sekund. Aby prawidłowo odczytać przez naciśnięcie przycisku włącz możemy zmieniać pozycję wyniku w czterech kierunkach. Po 10 sekundach pozostawienia w bezruchu, urządzenia samoczynnie wyłącza się. Takie rozwiązanie na wpływ na oszczędność energii w bateriach AAA. Zawsze namawiamy naszych klientów do wykonywania co najmniej trzech badań dziennie. a ponadto zapisywania ich w dzienniku badań. Należy pamiętać, że w przypadku wizyty u lekarza takie informacje będą na pewno pomocne w postawieniu diagnozy.

Standardowo przypominamy, że prawidłowym wynikiem saturacji krwi jest przedział między 95-99%. Wynik powyżej 98% uzyskują najczęściej osoby podczas tlenoterapii. Wynik poniżej 95% wskazuje niski poziom natlenowania krwi, co jest równoznaczne ze zgłoszeniem się do lekarza.           

 

 

pulsoksymetr napalcowy model 50D
Dlaczego pulsoksymetr napalsowy model 50D zdjęte plecy urządzdnia z miejsce na baterie AAA oraz zawieszka

Pulsoksymetr napalcowy model 50D - jak wykonać badanie

pulsoksymetr napalcowy model 50D badanie
Dlaczego pulsoksymetr napalcowy model 50D podczas badania

Badanie pulsoksymetrem należy wykonywać najlepiej w pomieszczeniach o temperaturze pokojowej. Sprawdzaliśmy, że w można przeprowadzić tę czynność bez problemu na świeżym powietrzu.

Na wstępie wyjmujemy urządzenie z opakowania, a dalej zdejmujemy pokrywę z pleców pulsoksymetra. Tutaj znajdziemy miejsce na baterie AAA. Wkładamy je pamiętając o prawidłowych kierunkach “+-” i zamykamy pokrywę.

 Włączamy urządzenie przyciskiem koloru białego z logo wyłącznika. Nastąpi włączenie wyświetlacza przez komunikat PULSE OXIMETER. To znak, że urządzenie jest gotowe do badań.

Potem wciskamy przycisk PUSH, pokrywa uniesie się, wkładamy palec paznokciem do góry. Następnie opuszczamy przycisk PUSH i pokrywa delikatnie opadnie. W tym czasie jest prowadzone badanie, którego wynik wyświetla się po 8 sekundach. Gdy jest wyświetlany wynik badania, przyciskiem wyłącznika, możemy zmieniać jego kierunek odczytu.

Po odczycie wyniku naciskamy przycisk PUSH i wyjmujemy palec. Pulsoksymetr wyświetli komunikat FINGER OUT, a po 10 sekundach samoczynnie wyłączy się. 

Dlaczego pulskosymetr napalcowy model 50D - certyfikaty

Producent pulsoksymetru firma Shenzhen Henglaixin Technlogy przeprowadziła żmudny etap certyfikacji urządzenia model 50D o czym świadczą przedstawione poniżej certyfikat CE oraz pierwsza z 35 stron certyfikatu EMC. Oba certyfikaty potwierdzają, że oferowany pulsoksymetr jest bezpiecznym i skutecznym urządzeniem do badań stanu zdrowia w warunkach domowych. Zapraszamy do zakupu tutaj  

pulsoksymetr napalcowy model 50D certyfikat CE
pulsoksymetr napalcowy modl 50D certyfikat EMC

Dlaczego pulsoksymetr napalcowy model 50D - podsumowanie

Oferowany pulsoksymetr napalcowy model 50 D jest przede wszystkim urządzeniem certyfikowanym przeznaczonym do wykonywania badań w warunkach domowych. Celem wprowadzenia na rynek było umożliwienie wykonania samodzielnego pomiaru trzech podstawowych parametrów życiowych. Stałe monitorowanie stanu zdrowia jest ważne dla każdego z nas. Znaczna grupa naszych klientów, dzięki temu małemu urządzeniu, na czas zgłosiła się do lekarza, gdzie uzyskali pomoc ratującą ich życie. Tak więc jesteśmy pewni, że wykonywanie systematycznych badań, jest ważne w naszej profilaktyce zdrowotnej.   

Dodaj komentarz

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.