...
UWAGA! SKLEP OBECNIE PODCZAS ZATOWAROWANIA. PRZED ZAKUPAMI PROSIMY O KONTAKT W CELU WERYFIKACJI STANÓW I CEN.
+48603779488
pulsoksymetr napalcowy model 50D badanie

Finger out – to awaria pulsoksymetru?

Finger out - to awaria pulsoksymetru?

Finger out – to awaria pulsoksymetru? Nie zawsze. Jest wiele przyczyn dla których nasze urządzenie do mierzenia saturacji krwi może odmówić przeprowadzenia badania. Gdy nie może wykonać tej czynności – właśnie wyświetla taki komunikat. Wiele osób dziwi się, że komunikat wyświetla się w czasie gdy ich pale znajduje się w urządzeniu. By wiedzieć dlaczego tak się dzieje warto poznać zasadę działania pulsoksymetru i jego parametry techniczne. 

Obudowy pulsoksymetru takie same, a co w środku?

https://naron.pl/sklep/pulsoksymetr-napalcowy-model-50d/zasadę działania pulsksymetru opisaliśmy we wpisie Jak działa pulsoksymetr oraz wcześniej w  Pulsoksymetr a pulsometr. Dlatego zakładamy, że wiemy w jaki sposób funkcjonuje pulsoksymetr i na jakiej zasadzie. Warto zwrócić szczególną uwagę na parametry techniczne posiadanego urządzenia. Gdyż to tutaj dowiemy się jakie elementy znajdują się wewnątrz obudowy. Z wielu rozmów z producentami pulsoksymetrów napalcowych wiem, że do montażu używają kilku standardowych modeli obudów. Te wytwarzane są przez jednego, dwóch chińskich zakładów. To oznacza, że w takich samych obudowach mogą znajdować się różne urządzenia odczytujące. To powoduje, że mimo takiego samego wyglądu, pulsoksymetry różnią się ceną.   

 
Wobec tego, skąd mamy wiedzieć czy pulsoksymetr jest dobrej jakości? W tej sprawie należy zwrócić się do sprzedawcy i poprosić o certyfikaty CE lub RoHS. Wydanie takich certyfikatów poprzedzają badania zlecone przez producenta. Jeżeli producent zleci ograniczone do podstawowych parametrów badania również otrzyma certyfikat CE. W dokumencie powinien być wpis w jaki zakresie przeprowadzono badania. Ze względu na ograniczony zakres badań taki pulsoksymetr możemy traktować jako gadżet. Dodatkowo należy zwracać uwagę na to czy urządzenie sprzedawane jest jako towar z wyprzedaży, promocji czy obniżce ceny detalicznej i to czasami o 80%
Zapraszamy do zakupu certyfikowanego pulsoksymetru napalcowego model 50D tutaj.  
pulsoksymetr napalcowy model 50D badanie
Pulsoksymetr napalcowy model 50D podczas badania

Certyfikaty

Oferowane w naszym sklepie pulsoksymetry napalcowe model 50D posiadają 35 stronicowy certyfikat CE obejmujący kilkadziesiąt parametrów technicznych urządzenia i dlatego – za producentem – dajemy naszym klientom 2 lata gwarancji na te urządzenia. Każdy kupujący w sklepie ma możliwość zapoznania się z treścią certyfikatu.

 

Jeżeli masz już pewność, że nasz pulsoksymetr napalcowy nie jest zabawką możesz podjąć się sprawdzenia dlaczego podczas próby wykonania badania wyświetla się komunikat FINGER OUT. Pomyślisz : finger out – to awaria pulsoksymetru? Nie zawsze. Jest bardzo dużo przyczyn takiego funkcjonowania pulsoksymetru. Jedną z nich to niska temperatura w pomieszczeniu w którym wykonujemy badanie. Za niską temperaturę w pomieszczeniu uważa się poniżej 18 stopni Celcjusza. Dodatkowymi przyczynami mogą być: mokre ręce, paznokcie długie o nałożonej hybrydzie, płytko włożony palec, niskie napięcie baterii.

Jeżeli masz problem ze swoim pulsoksymetrem napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego.

Chcesz kupić sprawdzony produkt: pulsoksymetr napalcowy model 50D zobacz tutaj

Dodaj komentarz

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.