...
+48603779488

Kamera IP do samodzielnego montażu

Kamera IP do samodzielnego montażu, czy to możliwe? Tak, nasza oferta oprócz specjalistycznych kamer proponuje właśnie takie rozwiązania. Zobacz, że nie potrzebujesz do tego celu posiadać wykształcenia informatycznego czy zgłębiać wiedzę na forach internetowych. Co ważne, kamerę IP zalogujesz do własnej sieci internetowej WIFI jak inne urządzenia: drukarkę, telewizor czy laptopa. To dziecinnie proste.

Jak sądzisz, dlaczego kamera IP do samodzielnego montażu do ochrony Twojego domu? Zwróć uwagę, że prócz wyżej wymienionych zalet, czyli nie musisz do tego celu posiadać wiedzy lub zatrudniać specjalistów z agencji ochrony. Czy korzystasz w domu z sieci WIFI? Dodatkowo, wiesz jak podłączyć różne urządzenia do Internetu przez sieć WIFI? Jeżeli odpowiadasz TAK, to z tym urządzeniem nie będziesz miał żadnych problemów.

Dlaczego kamera IP?

Do każdej kamery dołączyliśmy instrukcję po polsku, tak byś mógł krok po kroku zainstalować swoją kamerę. Kamery są niewielkich rozmiarów i lekkie. Możesz postawić je na półce, zawiesić na ścianie czy przykleić do chropowatych powierzchni. Dodatkowo, kamerę możesz w każdej chwili przenieść w inne miejsce. Wystarczy wyłączyć zasilanie, a następnie włączyć w innym miejscu. Ponownie ją skonfigurować, a dalej korzystać z podglądu chronionego miejsca. Urządzenie zasilane jest z gniazdka 230V, a łączysz się z nią przez sieć Internet 2,4GHz. Kamery przesyłają obraz w czasie rzeczywistym. Ponadto rejestracja obrazu odbywa się na dwa sposoby. Pierwszy, to przez kartę pamięci do 128 GB. Drugi zapis obrazu w płatnej chmurze. Dla wygody użytkownika zastosowano dodatkowe funkcje wspierające obsługę, a to: zdalne załączanie czujnika ruchu (powiadamianie o zdarzeniach) oraz dwukierunkowa komunikacja głosowa. Podsumowując, przedstawione wyżej zalety dotyczą wszystkich kamer IP do samodzielnego montażu.

Cechy kamery IP do samodzielnego montażu

Aby przedstawić podstawowe cechy kamer IP do samodzielnego montażu skorzystamy z przykładu wprowadzonej niedawno do sklepu kamerę obrotową 637JBU.

Jest to kamera obrotowa. Wykonuje obrót wokół własnej osi, a ponadto w pionie (góra, dół)

Wejścia kamery to slot kart pamięci i mikro do przewodu zasilającego.

Dodatkowo urządzenie wyposażone w przycisk reset, mikrofon i głośnik.

Obiektyw 2 megapiksele, 1080 P, HD

Godnym uwagi jest fakt, że zastosowano diody podczerwieni (promień 10-12 metrów) dla uzyskania wyraźnego obrazu w nocy (obraz czarno-biały). W dzień obraz z kamery jest w parametrach full kolor.

Dodaj komentarz

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.