...
UWAGA! SKLEP OBECNIE PODCZAS ZATOWAROWANIA. PRZED ZAKUPAMI PROSIMY O KONTAKT W CELU WERYFIKACJI STANÓW I CEN.
+48603779488
Naron z wyróżnieniem Flixly

Naron z wyróżnieniem Fixly

Naron z wyróżnieniem Fixly

Naron z wyróżnieniem Fixly. Tak! Flixly to platforma handlowa od OLX działająca pod domeną fixly.pl Jej mottem jest  “Pomagamy znaleźć wykonawców w branży usług. Budowa, remont, stolarz, motoryzacja, usługi finansowe i wiele innych – daj znać, czego potrzebujesz, a my połączymy Cię z zainteresowanymi specjalistami.” Naron na tej platformie proponuje usługi transportowe oraz montażowe. Codziennie platforma notuje kilkadziesiąt zgłoszeń z całej Polski.

Co roku, na podstawie ocen klientów wyróżniani są najlepsi wykonawcy.   

Naron wśród najlepszych wykonawców w 2021 roku

Kilka dni temu otrzymaliśmy informację, że jesteśmy w gronie najlepszych wykonawców na Fixly za 2021 rok. To dla nas bardzo duże wyróżnienie, gdyż jesteśmy na tej platformie raptem od roku czasu. Dzięki Wam, klientom uzyskujemy coraz wyższe notowania w rankingach i platformach sprzedażowych. Serdecznie dziękujemy!

Na platformach sprzedażowych wykonujemy usługi z zakresu transportu osobowego oraz towarowego. Ponadto projektowanie, montaż i serwisowanie systemów zabezpieczeń technicznych mienia. Dodatkowo prowadzimy sklep internetowy.

Zainteresowanych produktami i usługami zapraszamy do zgłoszeń przez formularz kontaktowy 

Naron z wyróżnieniem Flixly
Naron Sp. z o.o. top wykonawca 2021

Naron z wyróżnieniem Flixy. Top wykonawca 2021 roku

Naron z wyróżnieniem Fixly to dla usługowej bardzo dobra ocena za pracę w 2021 roku. Tym bardziej, że najwyższa ocena jest wystawiana przez rzeszę użytkowników portali OLX i Flixly. Wielokrotnie jednorazowe wykonanie usługi, później powodowało stałą oraz trwałą współpracę. Top wykonawca 2021 to także zobowiązanie wobec naszych klientów, by w przyszłych latach podwyższać swoje kwalifikacje i jakość świadczonych usług.

  


Dodaj komentarz

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.