...
UWAGA! SKLEP OBECNIE PODCZAS ZATOWAROWANIA. PRZED ZAKUPAMI PROSIMY O KONTAKT W CELU WERYFIKACJI STANÓW I CEN.
+48603779488
pulsoksymetr napalsowy model 50D

Pulsoksymetr napalcowy model 50D

Pulsoksymetr napalcowy model 50D

Pulsoksymetr napalcowy model 50D jest szybki oraz prosty w użyciu

Pulsoksymetr napalcowy model 50D produkcji Shenzhen Henglaixin Technology (Chiny) to niewielkich rozmiarów urządzenie elektroniczne przeznaczone do wykonywania samodzielnych badań w warunkach domowych. Już na pierwszy rzut oka jest lekkie, poręczne, bezpieczne, do codziennego użytku.

Urządzenie jest bardzo przydatne w domu ponieważ w ciągu kilku sekund mierzy trzy podstawowe parametry życiowe. Do nich zaliczamy:  poziom natlenowania krwi (saturacji SPO2), perfuracji obwodowej PI, częstotliwość pracy serca (puls).

Dla komfortu prowadzenia badań pulsoksymetr wyposażono w czterokolorowy wyświetlacz OLED. Ponadto wprowadzono nowoczesną funkcjonalność zmiany poziomu odczytu w czterech kierunkach. Takie rozwiązanie ułatwia odczyt wyników badań.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest przedstawienie w formie graficznej, w postaci czerwonej fali PLETH, zmian w objętości krwi tętniczej przy każdym uderzeniu serca. Wysoką jakość urządzenia potwierdzają certyfikaty:  CE oraz 35-stronicowy EMC.

Dodatkowo wyświetlacz posiada wskaźnik stanu baterii.

Kup pulsoksymetr już dziś, tutaj

 

pulsoksymetr napalsowy model 50D
Pulsoksymetr napalcowy model 50D
pulsoksymetr napalcowy model 50D badanie
Pulsoksymetr napalcowy model 50D badanie

Jak wykonać badanie?

Pulsoksymetr napalcowy działa na zasadzie pulsoksymetrii polegającej na emisji światła. Pokrótce wyjaśnimy tę metodę. Hemoglobina pochłania długości fal (światło czerwone lub światło podczerwone) w różnym stopniu w zależności, czy przenosi tlen (oksyhemoglobina) lub w ograniczonym stopniu (hemoglobina zredukowana). Na podstawie tych różnic urządzenie oblicza poziom natlenowania krwi, który jest podawany w procentach.

Prawidłowym wynikiem badania jest poziom natlenowania krwi od 95% do 99%. Wyższy poziom, powyżej 98%, zdarza się u pacjentów podczas tlenoterepii. Niższy poziom może świadczyć o niewydolności oddechowej.

Urządzenie zakłada się na palec paznokciem do góry. Ważnym jest by podczas wykonania odczytu należy zostać w bezruchu. Należy wspomnieć, że przeprowadzenie badania mogą zakłócić: lakier na paznokciach, sztuczne paznokcie, zimne ręce.

W zestawie dwie baterie różnych, losowo wybranych producentów.

Certyfikaty

Pulsoksymetr napalcowy model 50 D produkcji Shenzhen Henglaixin Technology posiada certyfikaty zgodności z CE oraz EMC.

Certyfikat CE to deklaracja producenta, że jego wyrób spełnia  wymagania dyrektyw Unii Europejskiej.  Niniejsze dyrektywy obejmują swoim zakresem bezpieczeństwo użytkowania, ochronę zdrowia oraz ochronę środowiska. Jak widać posiadany certyfikat dotyczy jednego z 25 modeli pulsoksymetrów. W tej grupie znajdują się między innymi modele CONTEC wykonywane przez tego producenta.

Natomiast certyfikat EMC określa, że pulsoksymetr jest urządzeniem kompatybilnym elektromagnetycznie. Co oznacza, że posiada zdolność do poprawnej pracy w określonym środowisku elektromagnetycznym. Dodatkowo nie emituje zaburzeń pola elektromagnetycznego innych urządzeń działających w danym środowisku.

Podsumowując, oferowany pulsoksymetr napalcowy to certyfikowane, bezpieczne i skuteczne urządzenie do prowadzenia badań stanu zdrowia w warunkach domowych. Nowe, sprawne, wyposażone w dwie baterie AAA jest dobrym zakupem szczególnie w okresie pandemii, ale ne tylko.

Udanych zakupów.

pulsoksymetr napalcowy model 50D certyfikat CE
pulsoksymetr napalcowy modl 50D certyfikat EMC
Dodaj komentarz

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.