...
UWAGA! SKLEP OBECNIE PODCZAS ZATOWAROWANIA. PRZED ZAKUPAMI PROSIMY O KONTAKT W CELU WERYFIKACJI STANÓW I CEN.
+48603779488
pulsoksymetr napalsowy model 50D

Pulsoksymetr

Pulsoksymetr napalcowy dla Ukrainy

Pulsoksymetr napalcowy dla Ukrainy to wspólne działanie naszej Spółki i partnera Fundacji Bezpieczne Osiedle. Celem projektu jest dostarczenie ośrodkom pobytów uchodźców z Ukrainy prostych urządzeń do badania saturacji krwi.

W wyniku agresji militarnej Rosji wobec Ukrainy w chwili obecnej prawie 1 500 000 uchodźców uciekło przed piekłem wojny do naszego kraju. W ciągu kilku dni zapełniają się dworce, poczekalnie, lotniska, kolejne punkty recepcyjne oraz spontanicznie tworzone miejsca noclegu.

Musimy zadbać o bezpieczeństwo gości i obywateli naszego kraju. Wirus Covid 17 nadal jest wśród nas i nadal zbiera żniwo śmierci. Należy przypomnieć, że według WHO [raport] oraz wiedzy epidemiologów, ludność Ukrainy przed wybuchem wojny ledwie w 35% była zaszczepiona. Wiele przyczyn leżało u podstaw tej sytuacji. Główna to brak zaufania do szczepionek stosowanych w Ukrainie.

Dzisiaj, po 15 dniach wojny, epidemiolodzy ostrzegają przed możliwością niekontrolowanej transmisji wirusa oraz powstawaniem nowych ognisk zakażeń.      

Szybkie testowanie

Ciągłe relacje medialne z linii frontu, wypowiedzi uchodźców, którzy uciekli przed bombardowaniami i atakami rakietowymi wymuszają na nas skupienie na udzieleniu podstawowej pomocy humanitarnej.

Dlatego tak ważne jest zwrócenie uwagi na niebezpieczeństwo tworzenia się nowych ognisk Covid 19, a co gorsza nowych mutacji wirusa. Z wiedzy medycznej wynika, że najszybszymi metodami ujawnienia wirusa są testowania lub korzystanie z pulsoksymetru. Przy większej grupie badanych najkorzystniejszym jest badanie pulsoksymetrem. W przypadku niskiej saturacji, wykonanie testu na obecność Covid 19, a następnie dalsze leczenie. Dodatkowo atutem badania pulsoksymetrem jest bardzo szybki czas wyniku. W ciągu kilku sekund widzimy jaki jest poziom saturacji krwi, perfuzji obwodowej oraz tętna. A ponadto badanie wykonamy dużej liczbie osób.    

O pulsoksymetrze więcej dowiesz się z wpisu.   

pulsoksymetr napalcowy model 50D badanie
Dodaj komentarz

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.