...
UWAGA! SKLEP OBECNIE PODCZAS ZATOWAROWANIA. PRZED ZAKUPAMI PROSIMY O KONTAKT W CELU WERYFIKACJI STANÓW I CEN.
+48603779488

Sprytne kamery IP do ochrony Twojego mieszkania

Sprytne kamery IP do ochrony Twojego mieszania. Wynajmujesz lub kupiłeś mieszkanie i zastanawiasz się jak je zabezpieczyć? Możesz rozważyć założenie alarmu przewodowego lub bezprzewodowego. Proponujemy Ci lepsze rozwiązanie. Sprytne kamery IP, przenośne, niewielkich rozmiarów, naszpikowane elektroniką. Dzięki nim będziesz zdalnie korzystał z podglądu w dzień i w nocy. Urządzenie prześle komunikat w formie zdjęcia o nieuprawnionym wejściu.

Sposób działania kamery IP do ochrony Twojego mieszkania

Działanie kamery jest banalnie proste i w pełni zautomatyzowane. Ogólnie, do obsługi wykorzystasz zasilanie sieciowe w mieszkaniu oraz wewnętrzną sieć internetową WIFI (802.11b/g/n 2,4GHz)

Przed rejestracją kamery pobierz na swojego smartfona bezpłatną aplikację AJCloud. Aplikacja dostępna jest dla Androida 5.0+ i iOS 9.0+. Po podłączeniu zasilania, usłyszysz komunikat gotowości podłączenia. W smartfonie wybierasz urządzenie które chcesz podłączyć i wykonując czynności krok po kroku otrzymujesz QR Code. Kamera skanuje kod i łączy się z aplikacją. Otrzymujesz komunikat o podłączeniu urządzenia i to wszystko.

Teraz możesz łączyć się z kamerą i mieć podgląd Twojego mieszkania. Ważną cechą tych urządzeń jest możliwość zdalnego załączenia czujnika ruchu i nagrywania obrazu na kartę pamięci do 128 GB lub w płatnych chmurach.

Gdy zapomnisz włączyć czujnik ruchu, nic się nie stało. Możesz zdalnie go załączyć będąc w pracy, na spacerze, czy w kinie. Od tego momentu jeżeli ktoś wejdzie w pole widzenia kamery dostaniesz powiadomienia na wskazane przez Ciebie – podczas konfiguracji – urządzenia.

Jaką kamerę IP sobie wybrać?

Tak naprawdę wszystko zależy od Twoich potrzeb. Kamery stawiasz w wybranych przez Ciebie miejscach. Samodzielnie je podłączasz i konfigurujesz. Kontakt między kamerą, a Twoimi urządzeniami jest szyfrowany. W każdej chwili możesz przenieść urządzenie w inne miejsce, ponownie je skonfigurować i mieć pełną kontrolę nad tym co się dzieje w Twoim mieszkaniu.

Godnym uwagi jest fakt, że kamery wyposażone są w funkcje wspomagające użytkowanie. Diody podczerwieni do podglądu w nocy (obraz czarno-biały, w dzień full color). Obiektyw HD 1080P 2MP gwarantuje dobrą jakość obrazu. Mikrofon i głośnik do dwutorowej komunikacji głosowej. Nasi klienci szczególnie wykorzystują tę funkcję do uspokojenia zdenerwowanego pupila.

Ważnym aspektem jest, że oferowane kamery IP posiadają certyfikaty CE, ROHS i FC.

W ofercie rekomendujemy klientom trzy rozwiązania kamer IP do ochrony mieszkania:

  1. 702JBU stacjonarna, 2 megapiksele, więcej …
  2. 637JBU obrotowa, 2 megapiksele, więcej …
  3. 638JD3 obrotowa, 3 megapiksele, więcej …
Dodaj komentarz

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.