...
UWAGA! SKLEP OBECNIE PODCZAS ZATOWAROWANIA. PRZED ZAKUPAMI PROSIMY O KONTAKT W CELU WERYFIKACJI STANÓW I CEN.
+48603779488
transport

Transport osób i towarów

Transport osób i towarów

Transport osób i towarów prowadzimy już od kilku lat. Usługę wykonujemy przy wykorzystaniu samochodów osobowych oraz busów. Dzięki optymalnym rozwiązaniom logistycznym z powodzeniem wykonujemy transporty na trasach krajowych jak i zagranicznych na terenie Unii Europejskiej. Nasze samochody posiadają niską emisję spalin co potwierdza certyfikat EURO 6. Dlatego też, bez problemu dostarczymy naszych pasażerów do centrum większych miast Europy.

Usługa bez tajemnic

Podejmując się wykonywania usługi transport osób i towarów zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Nasze samochody przechodzą okresowe przeglądy w autoryzowanych serwisach samochodowych. Dodatkowo zawsze posiadają aktualne badania diagnostyczne, a dodatkowo  opony dostosowane do pory roku. 

Ponadto zatrudniamy kierowców posiadających wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów mechanicznych.

Równie ważnym elementem jest bezpieczeństwo naszych pasażerów. Posiadamy samochody kilkuletnie, wyposażone w wygodne fotele pasażerskie, przyciemniane szyby oraz klimatyzację. Możliwość zmiany ustawienia foteli, bądź ich wymontowania pozwala na wykonywanie transportów mienia. Ważnym jest, że przewożone rzeczy stabilizujemy pasami przypiętymi do firmowych uchwytów w podłodze,

W celu ułatwienia wykonania płatności za transport, kierowca posiada terminal płatniczy. Tak więc, za usługę możemy zapłacić, kartą, przelewem bankowym lub gotówką.

Usługę wykonujemy z najwyższą starannością, zapewniając bezpieczną podróż.

Zainteresowanych naszą usługą transport osób i towarów zapraszamy do złożenia zlecenia przez formularz kontaktowy lub telefonicznie +48603779488.

Do zobaczenia

usługi bus2
usługi bus 1
Dodaj komentarz

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.