...
UWAGA! SKLEP OBECNIE PODCZAS ZATOWAROWANIA. PRZED ZAKUPAMI PROSIMY O KONTAKT W CELU WERYFIKACJI STANÓW I CEN.
+48603779488

Usługa transportowa z kierowcą

usługa transportowa z kierowcą 1

Usługa transportowa z kierowcą samochodem Toyota Pro Ace Long. Szczególnie prowadząc działalność gospodarczą czy po prostu prywatnie często potrzebujesz skorzystać z usług transportowych. Załóżmy, że zastanawiasz się jak dostarczysz towar na czas czy przewieziesz pracowników do miejsca wykonywania zlecenia? Koszt zakupu nowego samochodu jest znaczny, a eksploatacja staje się coraz bardziej kosztowny.

Dodatkowo ubezpieczenie, serwis, naprawy. W konsekwencji to staje się coraz bardziej uciążliwe, gdy masz do przewiezienia towar raz, dwa razy w miesiącu. Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszy się wynajem samochodu z kierowcą. Ogólnie koszt wynajmu tej usługi z Wrocławia wynosi 50 zł/za każdą rozpoczętą godzinę, 1,60zł/ za kilometr i opłaty za przejazd płatnymi autostradami czy nocleg. Oczywiście ceny zamówienia tras międzymiastowych czy międzynarodowych ustalamy indywidualnie. Zamówi już dziś przez formularz kontaktowy.

Usługa transportowa samochodem Toyota Pro Ace

W oferowanych usługach NARON proponujemy wynajem samochodu Toyota Pro Ace Long z kierowcą. Zaletami takiego rozwiązania są korzystanie z usługi w miarę swoich potrzeb. Dzwonisz i zamawiasz. Dodatkowo usługa wykonywana jest samochodem o różnorodnym zastosowaniu. Możliwość transportu do 9 osób wraz z kierowcą lub – po wymontowaniu foteli – towaru wielkości dwóch palet. Wszystko w zależności od Twoich potrzeb. Za wykonane usługi transportowe zapłacisz przelewem lub kartą płatniczą u kierowcy. Aby ułatwić płatności w samochodach zainstalowano terminale płatnicze. Po wykonaniu usługi wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Te zalety powodują, że szybko i sprawnie wykonamy zlecenie transportu.

naron.pl_usługa transportowa z kierowcą 2

Komfort i bezpieczeństwo transportu

usługa transortowa Toyota Pro Ace bok

Usługa transportowa samochodem Toyota Pro Ace z kierowcą to także komfort jazdy. W celu wygodnego podróżowania pojazd dodatkowo wyposażony jest w system multimedialny. W ramach systemu możliwym jest udostępnienie internetu przez punkt dostępowy wifi, wysłuchanie ulubionej muzyki czy podkastów, nawigacja GPS. Toyota posiada dodatkowe gniazda 12V dzięki którym ładujemy baterie w telefonach komórkowych czy laptopach. Dla bezpieczeństwa Twojego transportu pojazdy są wyposażone w system elektronicznej kontroli stabilności EBS w którego skład wchodzą: ABS zapobieganie blokadzie kół wraz z REF elektronicznym rozdzielaczem hamowania, AFU wspomaganie hamowania awaryjnego, ASR zapobiegający poślizgowi kół czy CDS dynamiczna kontrola stabilności. Godnym uwagi jest fakt, że wszystkie pojazdy są terminowo serwisowane w autoryzowanych punktach obsługi.

Zainteresowanych usługą transportową samochodem Toyota Pro Ace wraz z kierowcą zapraszamy do kontaktu przez formularz

Obserwuj usługę w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.