...
UWAGA! SKLEP OBECNIE PODCZAS ZATOWAROWANIA. PRZED ZAKUPAMI PROSIMY O KONTAKT W CELU WERYFIKACJI STANÓW I CEN.
+48603779488
Wspieramy Ukrainę miniatura

Wspieramy Ukrainę

Wspieramy Ukrainę

Wspieramy Ukrainę przyłączając się do ruchu pomocy dla uchodźców z tego kraju.

W czwartek 24 lutego 2022 roku o godz. 3:45 Rosja rozpoczęła inwazję na Ukrainę. Ciągłe naloty, bombardowania, a również ataki rakietowe zostały skierowane na ukraińskie miasta. Niszczone są nie tylko obiekty wojskowe ale z jeszcze większym nasileniem: szpitale, szkoły, przedszkola itd. W przekazach telewizyjnych codziennie słyszymy o aktach ludobójstwa ukraińskiej ludności cywilnej. Wczoraj najeźdźcy zbombardowali szpital dziecięco -położniczy w Mariupolu. Bomby spadały również na Żytomierz.  Dzisiaj, w 15 dniu wojny, w Polsce znajduje się ponad 1 milion 300 tysięcy uchodźców.  Przyłączamy się do ruchu pomocy dla uciekających przed wojną.    

Jak wspieramy Ukrainę

Naron Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wspólnie z Fundacją Bezpieczne Osiedla przyłącza się do konwojów humanitarnych prowadzonych z Polski bezpośrednio do Ukrainy.

Wiadomo, że w chwili obecnej w Ukrainie jest potrzebne wszystko. Lecz staramy się kierować naszą pomoc do ludności cywilnej. Dlatego na rachunku Fundacji zbieramy pieniądze na zakup środków ochrony osobistej, bandaży, opatrunków, apteczek, środków czystości, power banków, latarek i tym podobne.

Ze strony naszej Spółki i Fundacji Bezpieczne Osiedla zabezpieczamy transport oraz ludzi, którzy dostarczą zebrane mienie do konwojów ciężarówek TIR kierowanych do Ukrainy.

W przypadkach większej ilości darów istnieje możliwość odbioru spakowanych w kartony przesyłek z terenu miasta Wrocławia oraz okolic.

Jesteśmy w bieżącym kontakcie z koordynatorami konwojów humanitarnych, a także będziemy informować o prowadzonych zbiórkach na naszych social mediach w celu przekazania potrzebnych rzeczy dla Ukrainy.

Obserwujcie nas na portalach:  Instagram, Facebook, Tiktok  

Zainteresowanych współpracą zapraszamy do zgłoszeń przez formularz kontaktowy   

wspieramy ukrainę
Dodaj komentarz

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.